KOÇLUK HİZMETLERİMİZ

“Yapabileceklerimi artık yapabiliyorum!”

KOÇ Kimdir? ve KOÇLUK Nedir?
 
Arzu edilene ulaştırmada rehber olan, size yapabileceklerinizi keşfettiren, odaklayan, motive eden ve yaptıran kişiye koç; bunu gerçekleştirirken kullandığı methodolojiye koçluk denilmektedir.

 
KOÇ Kim Değildir?
 
Koç sizin geçmişiniz ve travmalarınız ile ilgilenen bir terapist ya da  kendi tecrübeleriyle sizi yönlendiren bir mentör değildir.
Koç sizi yoğun bir farkındalığa ve motivasyona yönlendirir.
Koç sizi geçmişe değil doğrudan şimdinin sonuçlarına ve geleceğe odaklayan kişidir.

 
KOÇ Size Hangi Konularda Yardımcı Olabilir?
 
Bireysel koçunuz size yaşam koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle yaşamınıza, fantazilerinize ve özgerçekleştirme dürtülerinize odaklanarak; ideallerinize ulaştırmaya, yaşam kalitenizi arttırmaya, yaşamdan keyif ve doyum alma hazzına ulaşmanızı sağlayamaya çalışır.
Bireysel koçunuz size aile koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle aileniz ile olan ilişki ve iletişim ideallerinize odaklanarak, aileniz ile ilişkilerinizi daha üst bir noktaya taşımaya çalışır.
Bireysel koçunuz size ilişki koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle sosyal çevreniz ile olan ilişki, iletişim ve konum ideallerinize odaklanarak, çevreniz ile ilişkilerinizi daha üst bir noktaya ve arzu edilen konuma taşımaya çalışır.

Bireysel koçunuz size cinsellik koçluğu alanında yardımcı olabilir.

Böylelikle cinsellik noktasında ideallerinize odaklanarak, cinsel ilişkilerinizi daha üst bir noktaya ve arzu edilen konuma taşımaya çalışır.
Bireysel koçunuz size öğrenci koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle sizi öğrencilik kaygılarından uzaklaştırarak ve çalışmalarınızı disiplinize eder ve gerçek potansiyelinize, arzu edilen başarıya odaklamaya ve idealde olan dereceye ulaştırmaya çalışır.
Bireysel koçunuz size kariyer koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle sizin kariyeriniz ile ilgili hedefler koymanızı, sosyal statü ve özgerçekleştirme ideallerinize odaklanmanızı ve motive olmanızı sağlayarak gerçek potansiyelinize uygun arzu edilen kariyer basamağına taşımaya çalışır.
Bireysel koçunuz size farkındalık ve değişim koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle kendiniz ve çevreniz ile ilgili farkındalığınızı arttırarak mevcut durumdan dönüşmesini hayal ettiğiniz ve dönüştürebileceğiniz daha iyi yeni durumlar için sizi hazırlamaya, yeni durumlara ulaştırmaya ve daha iyi yeni durumunuzu korumanızı sağlamaya çalışır.
Bireysel koçunuz size yönetici koçluğu alanında yardımcı olabilir.
Böylelikle iş yaşamınızda bireysel ve örgütsel hedefleriniz doğrultusunda daha sağlıklı düşünebilme, odaklanabilme, motive olabilme ve sorumlu olduğunuz ekibiniz ile aynı dürtüyü ve idealleri paylaşabilmek için yetkinliklerinizin farkına varmanızı ve geliştirebilmenizi sağlamaya çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir